Ще не має оцінки Написати відгук
Наявність:
На замовлення
Код товару (SKU):
5645210
Виробник:
Aquantic
Ціна
$ 125.00 usd
Aquantic Target Travel Boat – чудове чотирискладове морське човнове вудлище від німецької фірми Saenger. Його потужність дозволяє абсолютно не турбуватися про зустріч з неочікуваним трофеєм – вудлище з ним впорається на відмінно! Водночас, його невелика вага дозволяє ловити рибу годинами без втоми,що є дуже важливим фактором для тих,хто виходить далеко і надовго в море. Металевий котушкотримач забезпечує надійну фіксацію навіть великогабаритної котушки, а всі кільця типу-К із спеціальними підсиленими вставками SiC синього кольору дуже міцно зафіксовані на двох опорах. Досить чутлива вершинка оснащена потужним протизахльосним тюльпаном з довгими штангами. Ергономічне руків'я має тепле покриття із ЕVА. Як і годиться професійному вудлищу для риболовлі з човна, Travel Boat має на кінці руків'я спеціальну хрестовину стандартних розмірів для його надійної фіксації у всіх поясних упорах,представлених на українському ринку. Хрестовина,коли немає потреби у користуванні поясним упором,закривається високоякісним еластичним пластиковим ковпачком-защібкою,який надійно фіксується і не злітає під час риболовлі.
Target Travel Boat – потужне універсальне човнове вудлище для лову усіх морських риб на важкі приманки.Його товстостінний бланк вироблено з вуглецевих волокон високої щільності із збільшеним вмістом смол,що надає вудлищу,окрім надзвичайної міцності,ще і еластичності,що дуже важливо для успішного виважування трофейних екземплярів з великих морських глибин – завдяки погашенню потужних ривків сходи риби нівелюються до мінімуму. Вудлище також чудово підходить для сомової риболовлі з човна.
Це універсальне вудлище можна укомплектовувати як великогабаритними безінерційними котушками,так і морськими мультиплікаторами,в тому числі і електрокотушками.
Для зручності транспортування вудлище,окрім матерчастого чохла, укомплектоване ще і охоронним твердим тубусом,що гарантує надійне і безаварійне транспортування навіть в екстремальних умовах авіаперельоту.
  • Потужний чутливий карбоновий бланк
  • Толерантна вага приманки до 500 грамів
  • Толерантне використання жилки діаметром до 0.70мм
  • Толерантне використання плетеного шнура діаметром до 0,50мм
  • Суперміцний металевий котушкотримач
  • Надійні кільця типу-К із зміцненими вставками SiC
  • Протизахльостний тюльпан з подовженими штангами 
  • Ергономічне руків'я з високоякісної твердої пінки EVA
  • Наконечник(грип) із стандартною хрестовиною,що надійно закривається ковпачком

Характеристика вудлища
Тип : Морські
Довжина (м) : 2.1
Кастинг ( lbs ) : 30
Кількість секцій : 4
Матеріал вудлища : Карбон
Матеріал руків'я : EVA
Вага ( гр.) : 345
Траспортувальна довжина (м) : 0.6
Тип кільця : Тип-К
Спеціалізація вудлища Човнові
Країна реєстрації бренду: Німеччина
Написати відгук