Ще не має оцінки Написати відгук
Наявність:
В наявності
Код товару (SKU):
8048229
Виробник:
Iron Claw
Ціна
$ 8.20 usd

Кілька років копіткої роботи пішли на розробку та створення приманок серії Racker Shad. Цінний досвід з точки зору матеріалу, форми та кольору вкладено у цих першокласних спокусниць! Ці м'які приманки переконують не лише своїм зовнішнім виглядом, але і вражаючою міцністю - витримують навіть найгостріші щучі зуби! Приманки мають дуже хорошу плавучість і чудово зарекомендували себе не лише на щуці, судаку та інших прісноводних хижаках, але вони також є інсайдером і у солоній воді для тріски, сайди та палтуса! Інноваційні віброхвости виробляються з найвищою і, насамперед, стабільною якістю. Ідеальна поверхня завдяки високотехнологічному процесу лиття під тиском! Приманки невеликих розмірів виробляються з каналом для гачка, а 17 і 22 см - з кишенею для утримання гачка.
Ідеальний екологічний баланс від сировини до упаковки!  Увесь цей продукт походить з Німеччини!  Коробка, наклейки, наживка, - все виробляється регіонально в радіусі приблизно 50 км від компанії Sänger. 
Приманки Racker Shad виготовлені з матеріалу, який зовсім не містить ПВХ та фталатів.Тобто,ці вироби на 100% НЕ токсичні! Усі матеріали нешкідливі та екологічно чисті! Біологічно нешкідливі та яскраві кольори!  Немає хімічного запаху! 
Приманки Racker Shad ловлять більше риби і прослужать приблизно в сто разів довше, ніж приманки інших виробників!
УВАГА! Приманки Racker Shad НЕ слід зберігати в коробці разом зі звичайними силіконовими приманками. Пластифікатори інших приманок агресивні і атакують матеріал Racker Shad. Насправді настільки агресивні, що неодмінно слід очистити коробки, в яких були інші старі приманки, миючим засобом та гарячою водою!
  • Ціна вказана за 1 шт.!
  • Виготовлено в Німеччині


Характеристика приманки
Довжина (дюйми) 8.5
Тип приманки : Силіконова
Особливості приманки: Суперміцний UV-матеріал
Довжина(см): 22
Колір: Чорно-червоний
Країна реєстрації бренду : Німеччина
Написати відгук