MENU
+38 097 0224555 +38 066 0224555
Пн-Сб : 10.00 - 19.00 Нд : вихідний
 • Esca MS103B
Model 1D-E 955-002
Availability In Stock
ESCA

Esca MS103B

$17,48
Brand:
 • Description
 • Reviews (0)
 • Tags
 • Description
  Description

  Мільйони років існують морські істоти, які за допомогою спеціального органу - так званого ESCA - можуть виробляти певні світлові хвилі і частотні режими для того, щоб заманити здобич. Норвезька компанія ESCA Sportfishing має революційну технологію, засновану на цьому природному способі лову за допомогою світла в якості приманки. Технологія ESCA заснована на дослідженнях кілька десятиліть і показує риболовлю в новому світлі.

    Сині світлові хвилі зустрічаються в морі найчастіше і мають довжину хвилі, що сягає найбільших глибин.На мілководді, де більш висока концентрація часток і водоростей, часто зустрічаються зелені світлові хвилі. Проте, існують відмінності пов'язані з сезоном і місцем розташування. Морські риби і морський планктон використовують в залежності від ситуації різні частоти.Тому ми рекомендуємо Вам спробувати самим, який вид ESCA, де і в які періоди призводить до кращих результатів. Усі версії ESCA імітують ці дві світлові хвилі.

    Всі живі організми, риби також, оточені електричним полем. Багато видів риб відчувають це поле і навколо рота. Ця здатність розвинулася за багато тисяч років.Дослідження підтверджують, що більшість видів керуються цими відчуттями.Технологія ESCA розроблена таким чином, що навколо продукту створюється електричне поле такої конфігурації, яка стимулює рибу до клювання. Це означає, що риба не тільки бере приманку в рот, а й хапає її набагато міцніше і, отже, краще засікається і ризик сходження знижується.

    ESCA - революційна насадка для глибоководної риболовлі в якості окремої приманки, або в якості додаткового атрактора.

   При активному використанні в солоній воді, освітлювальний пристрій Esca має термін служби не менше 150 годин. Після лову в солоній воді, насадку рекомендується промити прісною водою.

   Esca® не використовує батареї і створює свою власну енергію в солоній воді. Прикріпіть його до вашої улюбленої приманки або снасті, і Esca® допоможе вам зловити більше риби ... вдень і вночі.

     Артикул:           Модель:                 Колір:                            Вага:

  1D-E 954-001    Esca MS102B      синій згасаючий                 8g        поставляється в коробці і з гачком

  1D-E 954-002    Esca MS103B      синій миготливий               8g        поставляється в коробці і з гачком

  1D-E 954-003    Esca MS102G      зелений згасаючий            8g        поставляється в коробці і з гачком

  1D-E 954-004    Esca MS103G      зелений миготливий          8g        поставляється в коробці і з гачком

 • Customer Reviews
  Customer Reviews
  0 reviews Add Your Review
  Write a review
  Note: HTML is not translated!
  Captcha
 • Tags