1. Предмет угоди.

Дана угода діє для сайту zlovy.com (у подальшим «Сайт»)Даною Угодою встановлюється порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття Персональних даних Користувача і іншої інформації, які отримує Сайт від користувачів. Персональні дані заповнюються Користувачем.Для того, щоб розмістити на Сайті інформацію, оголошення, використовувати сайт, Користувач повинен уважно ознайомитися з Даною угодою і висловити свою повну згоду з її умовами. Підтвердженням повної Згоди з Даною угодою, є використання Користувачем сайту.Користувач не має права розміщувати інформацію, оголошення, використовувати сайт, якщо він не згоден з умовами Даної угоди, або, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати угоди, або не є уповноваженою особою компанії, від імені якої розміщується інформація, оголошення.Розмістивши інформацію на сайтах, використовуючи сайт, Користувач вносить персональні дані або, надаючи ці дані іншим шляхом, та / або, здійснюючи будь-які дії в рамках сайту, та / або, використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами Даної угоди і надає Сайту право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати персональні дані користувача на умовах цієї Угоди.Дана Угода не регулює і Сайт не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання і розкриття персональних даних користувача та будь-якої іншої інформації третіми особами, що не перебувають у володінні або під управлінням Сайту, та фізичними особами, які не є працівниками Сайту. Конфіденційною в розумінні цієї Угоди є тільки інформація, яка зберігається в базі даних сайту в зашифрованому стані і доступна тільки Сайту.Користувач визнає, що, в разі його недбалого ставлення до безпеки і захисту його персональних даних та даних авторизації, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису та Персональними і іншими даними користувача. Сайт не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.Достатнім повідомленням Користувача про включення його персональних даних до бази даних «Користувачі» буде лист-повідомлення, спрямоване на електронну пошту користувача, зазначену при реєстрації.

2. Порядок отримання особистих даних.

Сайт самостійно або через своїх агентів може збирати особисту інформацію, а саме: ім'я, контактні телефони, адресу електронної пошти, область і населений пункт проживання Користувача, пароль для ідентифікації. Також Сайт може збирати іншу інформацію: Cookies для того, щоб надати залежні від цього сервіси, наприклад, IP-адресу користувача.Вся інформація збирається нами, як є, і не змінюється в процесі збору даних. Користувач несе відповідальність за надання достовірної інформації, у тому числі, інформації про персональні дані. Сайт має право, у разі необхідності, перевірити правильність наданої інформації, а також, запросити підтвердження наданої інформації, якщо це необхідно для надання послуг Користувачеві.

3. Порядок використання інформації про користувача.

Сайт може використовувати Ваше ім'я, область і населений пункт, де Ви проживаєте, адресу електронної пошти, телефон, пароль для ідентифікації Вас, як користувача Сайту. Сайт може використовувати Вашу контактну інформацію, щоб обробляти нашу розсилку, а саме повідомляти Вам про нові можливості, акції та інші новини Сайту.Обробка персональних даних може здійснюватися з метою реалізації цивільно-правових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов'язань з надання послуг, надання можливості доступу до сервісу сайту, для ідентифікації клієнта як користувача сайту, з метою надання, пропозиції послуг, обробки платежів, поштових адрес, створення і реалізації бонусних програм, відправки комерційних пропозицій та інформації поштою, електронною поштою, пропозиції нових послуг, передачі будь-якої інформації, відмінної від предмету договору, проведення розрахункових операцій, подання звітності, ведення бухгалтерського та управлінського обліку, поліпшення якості надання послуг, надання сервісів сайту, розміщення інформації, оголошень клієнта на сайті власника бази персональних даних, спрощення роботи з сайтом і поліпшення його матеріалів.

4. Умови надання доступу до бази даних.

Сайт не передає персональні дані та іншу інформацію третім особам, за винятком,коли Користувачі, згідно Даної Угоди, надали право Сайту розкривати, без обмеження терміну дії і території, персональні дані, а також іншу інформацію користувачів.Користувачі в будь-який момент можуть змінити / видалити особисту інформацію (телефон, адресу, адресу сайту).Персональні дані Користувача зберігаються до моменту їх видалення Користувачем. Достатнім повідомленням Користувача про видалення або іншу обробку персональних даних буде лист (інформація), спрямована на електронну пошту, вказану Користувачем.

5. Захист інформації.

Сайт вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від неавторизованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання і обробки даних і заходів безпеки.Користувач має права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI.

6. Зміни в політиці конфіденційності.

Ми можемо змінити умови політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію на сторінці умов, тому періодично переглядайте сторінку УГОДА ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Всі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи Сайт, Користувач підтверджує згоду з новими умовами Політики конфіденційності у редакції, чинній на момент використання Користувачем Сайту.

7. Додаткові умови.

Сайт не несе відповідальності за збитки, які поніс Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов Даної угоди, інструкцій про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.У разі, якщо будь-яке положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконано без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності і можливості виконання.Дана угода поширюється на Користувача з моменту використання ним сайту, в тому числі, розміщення оголошення, і діє до тих пір, поки на сайті зберігається будь-яка інформація про користувача, у тому числі, персональні дані.