1 . Умови використання сайту

1.1 . Дана угода користувача (іменоване надалі Угода) являє собою оферту умов по користуванню веб-сайтом www.zlovy.com (далі - Сайт ) , в особі Адміністрації сайту і фізичною особою ( іменованим надалі Користувач) , і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

1.2 . Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа , що будь-коли здійснила доступ до Сайту , яка досягла віку , допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3 . Моментом укладення угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту здійснення покупок на Сайті. Справжнім Користувач підтверджує свою згоду з усіма умовами угоди користувача . У разі незгоди з умовами Угоди , використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4 . Ця Угода може бути зміненою та / або доповненою Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення . Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5 . Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту за наступними пунктами :

  • Порядок використання Сайту ,
  • Політика конфіденційності ,
  • Обмеження відповідальності Адміністрації сайту ,
  • Порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту

2.1 . Сайт www.zlovy.com дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту , поширювати для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється .

2.2 . При реєстрації на сайті та оформленні замовлень , ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. Інтернет магазин zlovy.com залишає за собою право здійснювати розсилки наших акційних пропозицій на ваш номер , вказаний в замовленні . Якщо ви не хочете отримувати інформативні SMS за нашими акціями , просто зателефонуйте в центр прийому дзвінків і відмовтеся або напишіть відмову від розсилки на пошту info@zlovy.com . При відмові ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з SMS розсилки. Дана розсилка за допомогою SMS може здійснюватися у разі прийняття рішення Адміністрацією про таку розсилку.

2.3 . У процесі реєстрації на сайті, ви отримуєте логін і пароль за безпеку яких , ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це Адміністрацію сайту .

2.4 . Ви можете звертатися до нас з питаннями , претензіями , побажаннями щодо поліпшення роботи , або з якої-небудь іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність , що дане звернення не є незаконним , загрозливим , порушує авторські права , дискримінацію людей за будь-якою ознакою , а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України .

3.Персональна інформація Користувача

3.1 . Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи , що став відвідувачем цього сайту. Укладаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того , користувач дає згоду , що Адміністрація сайту може збирати , використовувати , передавати , обробляти і підтримувати інформацію , пов'язану з акаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2 . Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації , яку Споживач надає добровільно у разі , коли інформація потрібна для надання ( поліпшення ) послуг Споживачу.

3.3 . Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані , такі як ім'я, прізвище , по батькові, адресу та електронну адресу , так і вторинні (технічні ) дані - файли cookies , інформація про з'єднаннях і системна інформація .

3.4 . Користувач погоджується з тим , що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі , якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку , підвладних Адміністрації сайту , Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

3.5 . Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет- сайт www.zlovy.com інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту , його доопрацювання , передачі інформації Користувачеві ( за запитами ) , для маркетингових або дослідницьких цілей , а також для інших цілей , що не суперечить положенням чинного законодавства України .

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1 . Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки , помилки і неточності , які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту не дає гарантії точності , вірності і повноти матеріалів , які представлені на Сайті. Адміністрація відмовляється від усіх гарантій , неявних або інших , включаючи будь-які гарантії точності , дотримання прав та придатності для конкретних цілей. У разі застарівання матеріалів на Сайті не зобов'язаний оновлювати їх . Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-який збиток , що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання матеріалів Сайту. Опис до товарів вноситься у відповідності з даними наданими постачальниками товарів , Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації, яка надана на сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля , щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах " як є" і "як доступно" , без будь-яких гарантій , як явних , так і неявних .

4.2 . Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту , а також за нездатність Користувачем отримати оновлення інформації,що зберігається на Сайті.

4.3 . Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту , залишені в якості коментарів або оглядів (якщо така можливість залишення коментарів надана Адміністрацією ) . Думка Адміністрації сайту може не співпадати з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів . Водночас Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів , щоб не допускати публікацію повідомлень , які порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4 . Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб , або третіх осіб щодо Користувача .

4.5 . Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду , збитки або витрати ( реальні або можливі) , що виникли у зв'язку з інформацією на Сайті або цим Сайтом , його використанням або неможливістю використання.

4.6 . Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого акаунту - облікового запису на сайті www.zlovy.com ( втрату логіна , пароля , іншої інформації ) .

4.7 . Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне , неточне , некоректне надання Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача .

4.8 . При виникненні проблем у використанні сайту www.zlovy.com , отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб , або інформації образливого характеру , будь-якій іншій неприйнятній інформації , у тому числі при виявленні на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність ( фото , текст , та ін ), будь ласка , зверніться до Адміністрації Сайту www.zlovy.com для того , щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти , обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації , а також , при необхідності , обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому користувачеві і клієнтові , що навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту .

4.9 . З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів , що створюють згідно висновку Адміністрації сайту , проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами , або користувачів , які порушують вимоги Угоди.

5. Порядок дії Угоди

5.1 . Ця Угода є договором . Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду , так і ввести нове. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття .

5.2 . Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та Адміністрацією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3 . Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту . Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту . Використання сайту Користувачами можливе строго в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності .

5.4 . Всі торгові марки і назви , на які даються посилання в матеріалах цього cайту , є власністю їх відповідних власників .

5.5 . Користувач погоджується не відтворювати , не повторювати , не копіювати , які-небудь частини Сайту , крім тих випадків , коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6 . Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України . Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України .