Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів » ви можете на протязі 14 днів з моменту покупки , повернути товари, придбані в інтернет-магазині Zlovy.com, за умови виконання всіх норм, передбачених Законом.

Умови обміну / повернення товару належної якості

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Обмін товару належної якості провадиться:

  • якщо він не використовувався;
  • якщо збережено його товарний вигляд;
  • споживчі властивості, пломби, ярлики;
  • розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Роз'яснення:

Товарний вигляд: Новий товар реалізується з заводськими захисними плівками, це є одним з факторів визначення товарного вигляду. Покупець повинен пам'ятати, що пошкоджувати ці елементи упаковки не рекомендується! Також мають бути відсутні потертості і подряпини на виробі.

У разі виявлення слідів використання магазин може скористатися правом відмовити клієнту як порушення цього пункту.

Якщо при поверненні ви втратили якийсь документ, інформаційні дані, або зірвали пломбу на товар - ситуація буде аналогічною.

Розрахункові документи необхідно надавати в оригіналі для повернення коштів.

Аксесуари підлягають поверненню тільки не розпаковані. Якщо є сліди розтину упаковки аксесуара і спроби вторинного пакування (особливо це стосується ПЕ упаковки або блістерів) - товар повернути неможливо.

Умови обміну / повернення товару неналежної якості

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

  • пропорційного зменшення ціни;
  • безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
  • відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.