Ще не має оцінки Написати відгук
Наявність:
В наявності
Код товару (SKU):
1D-C 226-010
Виробник:
WFT
Ціна
$ 15.09 usd

  • Монотекстильний шнур WFT GLISS 5KG Monotex Sinking black 0.10mm 150m

WFT Gliss KG Monotex є шнуром від німецької фірми WFT,механічні властивості якого дуже схожі з монофільною жилкою.Проте, його розривне навантаження в 4 рази більше,ніж у монофіла!   

WFT GLISS KG дуже стабільний по усій довжині та має неперевершену міцність на вузлах,прекрасно вкладається на котушку і створює після кожного закидання ідеальний контур намотування. Рекордні дистанції закидів, яких можна без особливих зусиль домогтися зі шнуром WFT GLISS KG, перевищують результати звичайних шнурів на 25-30 відсотків!

Технологічно WFT Gliss KG  виконаний принципово інакше,ніж  плетені шнури – методом паралельного спаювання волокон HMPE FIBRE made in JAPAN.В результаті застосування оригінальної технології  вийшов шнур з ідеальними властивостями – з меншою розтягуваністю, ніж у будь-якого плетеного шнура, і неперевершено гладкий,що дозволяє робити дуже далекі закиди.Ковзання по кільцях шнура WFT Gliss беззвучне,він майже не поглинає воду,прекрасно укладається на шпулю і безмежно стійкий до УФ-променів,тобто,не втрачає яскравості свого кольору. В результаті комп’ютерного  оптимізованого виробництва у WFT GLISS KG досягнуто повної відповідності задекларованим технічним даним.

Рекомендується для тих спінінгістів,для яких є дуже важливою дальність закиду принади.В таких випадках  WFT Gliss KG є просто неперевершеним!

WFT GLISS KG успішно замінить монофіл для всіх видів риболовлі, навіть в найтонших діаметрах.


WFT GLISS Sinking black 150m 5KG 0.10 - тонучий шнур для карпіфішінгу та фідерного лову.


Характеристика волосіні
Тип: Монотекстильний шнур
Волокна: HMPE
Діаметр (мм): 0.10
Навантаження на розрив (кг): 5
Особливості: Тонучий
Колір: Чорний
Довжина (м): 150
Застосування: Основний шнур
Призначення: Донна риболовля
Країна-виробник : Тайвань
Країна реєстрації бренду: Німеччина
Написати відгук